Kurumsal


Hizmet Kalitemiz

Hastanemiz, genç ve dinamik bir ruh ile diş hekimliğinde en iyiyi arayan, araştırmacı, bilgili, diş hekimliğinde çağdaş bir tedavi anlayışının hakim olması gerektiğine inanan ve bunları uygulayan bir kuruluştur.

Kadromuzla diş hekimliğinin tüm branşlarında en son teknoloji ve bilimsel veriler kullanılarak kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışı temel prensibimizdir. Yüksek tedavi standartlarını ilke edinip başarıyla uygulayan, hastalarımızın tüm ağız ve diş sağlığı gereksinimlerini karşılayıp, tüm bu özellikleri ile referans gösterilen bir sağlık kuruluşu olma hedefimiz doğrultusunda sürekli çalışmaktayız.

Hizmet kalitemizin sürekliliği ve kurumsal hedeflerimizi devam ettirirken, bize güvenerek sağlıklarını emanet eden hastalarımızla ilişkilerimizi en sıcak halleriyle korumaya özen göstermekteyiz. Bizim için ‘güven’ ve ‘insan’ faktörleri başarıya ulaşmada temel referanslarımızdır.

Hastanemizde kalite yönetimi, hasta hakları, hijyen ve sterilizasyon konularında en üst düzeyde hizmet verebilmek için kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz.


Merkezlerimiz

Yönetim Kurulu
Dişhane Güngören Şubesi
Dişhane Güneşli Şubesi
Dişhane Bahçelievler Şubesi


Foto Galeri