Kurumsal

Alanında uzman çalışanları, hasta odaklı üstün hizmet anlayışı ve multidisipliner çalışmayı bir araya getiren Dişhane ağız ve diş sağlığı poliklinikleri olarak, üç farklı lokasyonda kaliteli tanı ve tedavi hizmetleri sunuyoruz.

“Sağlıklı yaşamak, sağlık hizmetlerinden eşit derecede faydalanmak herkesin en temel hakkıdır” ilkesiyle zincirin halkalarını çoğaltmaya devam ederken, tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden, gelişmiş teknolojimizle sağlık standartlarını yükseltmek konusunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Hizmet çıtasını sürekli daha yukarıya taşıyan, yaygınlığı, deneyimi ve hacmini; yüksek standartlar ve hasta odaklı tedavi yaklaşımı ile birleştiren grubumuz, oluşturduğu DİŞHANE’ markası ile de sağlık sektörüne yepyeni bir vizyon getirmeyi amaçlıyor. Değişen yaşam şekline adapte olan hastanecilik anlayışını dünyayla aynı anda uygulanan tüm teşhis ve tedavi yöntemlerini, yenilikçi tıp teknolojilerini, uzman ve akademik hekim kadromuzla çağdaş bir sağlık ortamında buluşturuyoruz.

Mutluluk gülüşlerinize yansısın diye….

Dişhane Sağlık Grubu

MİSYON

Ağız ve diş sağlığı alanında hasta ve çalışan memnuniyetini ön planda tutarak, kurumumuza başvuran hastalara etik değerlerimiz doğrultusunda en iyi şekilde hizmet verebilmek misyonumuzdur.

VİZYON

Hasta memnuniyeti esası ve yüksek hizmet kalitesi anlayışıyla İstanbul içerisinde alanında profesyonel, öncü ve lider bir sağlık kuruluşu olmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Sağlıkta Kalite Standartları çerçevesinde alanında uzman hekim kadrosuyla gelişime açık ve yenilikçi bir sağlık yönetim sistemi oluşturmak.

DEĞERLERİMİZ

  • Güvenilir olmak,
  • Hasta ve çalışan haklarına saygılı olmak,
  • Saygılı ve güleryüzlü hizmet anlayışını benimsemek,
  • Kaliteli hizmet sunmak,
  • Etik kurallara bağlı olmak,
  • Topluma ve çevreye duyarlı olmak.
Menü